top of page

Group

Public·11 members

Skachat Zvuk Strely ((FREE))Automobilka Škoda vypouští ukázku zvuku svého nového elektromobilu Enyaq a nechává nahlédnout do pozadí jeho vývoje. Zvuky elektromobilů tvoří dost často hudební skladatelé. U Škody Enyaq tomu nebylo jinak a výsledek zní jako něco ze seriálu Návštěvníci. Poslechněte si:
skachat zvuk strely


Download File: https://www.google.com/url?q=https%3A%2F%2Furlcod.com%2F2uflsk&sa=D&sntz=1&usg=AOvVaw3rTRu_XjCslKgCL1U7TK-NZvuk je charakteristický do rychlosti 25 km/h. Jeho tvůrci se oprostili od imitování spalovacího motoru a vsadili na více futuristický a elektronický zvuk. Generátor zvuku je umístěný v boxu o objemu jednoho litru s pracovním názvem OneBox. Jeho umístění značka neupřesnila.


Co se samotných služeb Topfun a Voyo týče, dojem by určitě vylepšila úspěšná kombinace online distribučního modelu s obsahem obvyklým pro Blu-ray: tedy filmy ve vysokém rozlišní, české i původní znění, volitelně české titulky, prostorový zvuk, bonusové materiály. Chabost nabídky filmů za předplatné to nezachrání, ale alespoň novinky za jednorázový poplatek by byly lákavější.


Recenzie trojice štýlových headsetov a herných reproduktorov sme spojili do spoločného článku, pretože patria do novej produktovej rodiny JBL Quantum, ktorá je smerovaná na hráčov. Z bohatej ponuky headsetov si vyberie každý. Produktová rodina sa začína cenovo dostupným modelom Quantum 100 za 39,99 eura a na opačnom konci je headset Quantum ONE za 249 eur, ktorý disponuje proprietárnou technológiou JBL QuantumSPHERE 360, poskytujúcou najvernejší priestorový zvuk. Do recenzie sme vybrali tri modely zo stredu cenovej škály. Modely Quantum 300 a 400 sa pripájajú k počítačom a herným konzolám cez USB. Model Quantum 600 sa pripája bezdrôtovo s využitím proprietárneho rádiového spojenia medzi slúchadlami a modulom USB vysielača. Všetky modely sú kompatibilné s Windows, Mac OS a hernými konzolami Xbox, PlayStation, Nintendo Switch aj s mobilnými platformami. Všetky slúchadlá umožňujú aj pripojenie pomocou kábla s 3,5 mm konektorom jack.


Headsety zo série JBL Quantum pripojené cez USB alebo bezdrôtovo si môžete zvukovo prispôsobiť cez používateľsky prívetivý softvérový balík JBL QuantumENGINE. Aplikácia je k dispozícii pre Windows a umožňuje nastaviť priebeh krivky ekvalizéra a takisto vybrať si niektorú zo šiestich predvolieb, prípadne si môžete vytvoriť vlastný profil. Slúchadlá a reproduktory majú, samozrejme, univerzálne využitie. Hlavne headsety s mikrofónom sa v súčasnej situácii vynikajúco hodia aj pri dištančnom vzdelávaní formou videoprenosov a videohovorov, hlavne ak je v detskej alebo internátnej izbe súčasne viac žiakov či študentov. Značka JBL patriaca do skupiny Harman je v oblasti reprodukcie zvuku pojem, takže záujemcovia o kvalitné herné slúchadlá a reproduktory určite uvítajú vstup tejto značky do herného segmentu.


Pri pripojení cez USB môžete využiť technológiu JBL QuantumSOUND Signature, ktorá simuluje realistický priestorový zvuk. Slúchadlá sú vybavené aj technológiou DTS headphone: X 2.0. Presný priestorový zvuk je dôležitý najmä pri hrách, aby ste mohli lokalizovať zdroje zvuku, predovšetkým pohyb a streľbu nepriateľských objektov. Od herných slúchadiel sa očakáva reprodukcia dunivých basov aj brilantné podanie výšok, ktoré zároveň nesú priestorovú informáciu. Pri hrách je dôležité vedieť, odkiaľ lietajú strely, prípadne kde sa zakráda nepriateľ.


Technológia JBL QuantumSURROUND vytvára realistickejšie priestorové prostredie, v ktorom môžete dobre lokalizovať zdroje zvuku, čo v mnohých hrách znamená veľkú pridanú hodnotu. Technológia JBL QuantumSOUND Signature rozširuje nielen priestorovú vernosť, ale aj dynamiku zvuku, takže počujete zreteľne úplne všetko od najtichších krokov zakrádajúceho sa nepriateľa až po najhlasnejší výbuch. K dispozícii je aj funkcionalita DTS headphone X 2.0.


Pravý reproduktor, na ktorom sú všetky ovládacie prvky aj konektory pre audiovstup a výstup na slúchadlá, má priamo konektor na sieťovú šnúru, takže napájací zdroj je takisto vnútri. Ľavý reproduktor je netradične, ale účelne pripojený pomocou kábla s konektorom USB-C, cez ktorý sa reproduktor aj napája. Zdroj zvuku, či už je to počítač, herná konzola, tablet, alebo smartfón, môžete pripojiť cez 3,5 mm vstup, USB alebo bezdrôtovo cez bluetooth.


Reproduktory som vyskúšal s viacerými typmi hier a, samozrejme, počúval som aj hudbu. V obidvoch prípadoch som ocenil perfektnú priestorovú lokalizáciu vďaka patentovanému priestorovému zvuku JBL a Dolby Digital. V prípade hier ľahko identifikujete nepriateľské objekty a pri stereofónnej reprodukcii zas rozlíšite zvukový prejav jednotlivých nástrojov. Možnosť identifikovania smeru, odkiaľ prichádzajú strely alebo odkiaľ sa niekto zakráda, je v mnohých prípadoch neoceniteľná. Svetelné efekty si môžete prispôsobiť podľa aktuálnej hry, hudby alebo nálady. Tlačidlom vpredu vpravo od ovládača hlasitosti sa mení intenzita a tlačidlom na hornej stene farebný motív. K dispozícii je aj synchronizácia svetiel do rytmu hudby a svetelné vzory Wave alebo Flow. Tlačidlom vľavo od ovládača sa prepínajú pseudo priestorové efekty. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page